سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

آب میوه دارای خواص بسیاری برای سلامت بدن می باشد از جمله   نوشیدن آبمیوه برای درمان یبوست بسیار مفید می باشد.  آبمیوه های طبیعی حاوی املاح، ویتامین ها و آنتی اکسیدان می باشد که در پیشگیری بیماری های قلبی و عروقی بسیار موثر می باشد.
یک میان وعده مناسب برای کودکان، نوشیدن یک لیوان آب میوه می باشد که می تواند املاح و ویتامین های مورد نیاز بدن کودکان را تامین کند.
متخصصان علم تغذیه توصیه به مصرف آبمیوه های نارنجی و زرد دارند که سرشار از ویتامین c  و آنتی اکسیدان ها می باشد که از بروز سرطان ها و بیماری قلبی عروقی جلوگیری می کند.
آب انار یکی از میوه هایی می باشد که به اندازه خود میوه حاوی آنتی اکسیدان می باشد که مصرف آن در مراحل اولیه بارداری بسیار مفید می باشد و حاوی اسید فولیک، ویتامین های A,E,C  می باشد. برای تهیه آب میوه طبیعی نیاز به صرف هزینه های هنگفت نمی باشد و شما می توانید با خرید یک دستگاه آبمیوه گیری دستی ارزان انواع آبمیوه های طبیعی را تهیه نمائید.
لازم بذکر می باشد که آبمیوه های صنعتی حاوی مقادیری قند می باشد بنابراین لزوم مصرف آبمیوه طبیعی اهمیت دارد. برای تهیه آبمیوه طبعی شما می توانید از انواع آب میوه گیری دستی استفاده کنید.
برای تهیه یک لیوان آب پرتقال طبیعی می توانید از آب پرتقال گیری دستی اهرمی بیتا استفاده کنید که دارای نحوه کار بسیار ساده می باشد و امکان تهیه آب میوه طبعی و بدون تلخی ناشی از پوست میوه را به شما می دهد.
نوشیدن آب پرتقال طبیعی برای تقویت سیستم ایمنی بدن بسیار توصیه می شود این نوشیدنی سرشار از ویتامین سی و فولیک اسید می باشد که کمک به روند درمان کم خونی می کند.
برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده تنوع محصولات به وب سایت تک سبد مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت خرید از تک سبد می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

قیمت : 165000  تومان

خریداین فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است