سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

برای اینکه در هنگام ورزش و یا تمرین های سخت بتوایند به راحتی به موزیک خود گوش دهید و از آن لذت ببرید می توانید با ما در این پست همراه باشید تا یکی از بهترین و با کیفیت ترین مدل هدفون را به شما معرفی کنیم.


هدفون پشت گردنی ارزان


برای اینکه در حین تمرین بدن شما به تحرک بالایی نیاز دارد و شما در این زمان می خواهید به موزیک مورد علاقه خود گوش فرا دهید می توانید از هدفون پشت گردنی استفاده نمایید.


هدفون پست گردنی


یکی از این هدفون های خارق العاده را در فروشگاه اینترنتی تکسبد به شما تقدیم خواهیم کرد.


هدفون پشت گردنی جدید


برای آشنایی بیشتر با هدفون بی سیم ورزشی پشت گردنی استریو مدل Havit HV-H2550BT Bluetooth NeckBand  می توانید به موزیک مورد علاقه خود در حین ورزش گوش فرا دهید و از آهنگ خود انرژی مضاعف دریافت کنید.

هدفون بلوتوثی گردنی بی سیمگوش دادن به موزیک در حین ورزش یکی از دغدغه های ورزشکاران به شمار می رود که این امر باعث خواهد شد تا نتوانند با هدفون های بی کیفیت و بزرگ به ورزش کردن بپردازند.


هدفون دور گردنی


شما با هدفون بی سیم ورزشی پشت گردنی استریو مدل Havit HV-H2550BT Bluetooth NeckBand  می توانید این امر را برای خود آسوده نمایید.


هدفون بیتس


فروشگاه اینترنتی تکسبد برای شما دسوتان عزیز یکی از بهترین هدفون ها را معرفی و بفروش می رساند.


خرید هدفون پشت گردنی


شما با خرید هدفون گردنی مدل هدفون بی سیم ورزشی پشت گردنی استریو مدل Havit HV-H2550BT Bluetooth NeckBand  می توانید تمامی نیاز های خود را از این هدفون بر طرف نمایید و به راحتی به گوش دادن موزیک خود بپردازید.

با مراجعه به لینک زیر می توانید هدفون خود را سفارش دهید.

قیمت استثنایی 139000 تومان

خرید
این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است