سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

میناکاری که یکی از قدیمی ترین صنایع دستی به شمار می رود می توان با 5000 سال قدمت از بهترین و زیبا ترین صنایع دستی آن را به شمار برد.


ساعت مینا کاری جدید


شما عزیزان با استفاده از این محصول خارق العاده می توانید در تمامی امورات مربوط به تزیین و یا کنترل زمان از ان بهره ببرید.


ساعت میناکاری شده


شما می توانید این محصول را در فروشگاه های سراسر کشور تهیه کنید اما ما به شما بهترین و با کیفیت ترین را ارائه خواهیم نمود.


ساعت محصول فوق العاده


شما عزیزان با استفاده از این محصول می توانید زمان را اندازه گیری کنید و از زیبایی این محصول در تزیین خانه و یا محل کار و یا هر کجا که هستید از آن استفاده کنید.


ساعت مینا کاری مردن


مهد تمدن میناکاری که در اصفهان بنا شده است از بهترین و با کیفیت ترین محصولات بهره می برد. این محصول ساعت دیواری میناکاری از بهترین مواد اولیه ساخته شده و با دستان استادان اصفهانی ساخته و پرداخته شده است.


ساعت مینا کاری


فروشگاه اینترنتی تکسبد برای شما عزیزان و برای سهولت در امر خرید بهترین این محصولات برای شما تعدادی از با کیفیت ترین و بهترین محصولات میناکاری را در معرض فروش قرار داده است.


خرید مینا کاری


شما می توانید با مراجعه به سایت اینترنتی تک سبد تمامی این محصولات را مشاهده فرمایید و برای خرید ساعت دیواری خاتم و میناکاری اقدام نمایید.


خرید میناکاری اصلی


لازم نیست تا برای خرید این محصول به اصفهان سفر کنید می توانید به این فروشگاه مراجعه کنید و بهترین ها را برای خود خریداری کنید.

با مراجعه به لینک زیر می توانید محصول خود راسفارش دهید

قیمت استثنایی 85000 تومان

خرید محصول
این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است