سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

برای همه آقایانی که در ایام ماه محرم از لباس مشکی استفاده می نمایند خرید تی شرت مردانه مخصوص ماه محرم را آماده کرده ایم.تی شرت مردانه مخصوص ماه محرم به رنگ مشکی بوده و دارای آستین های بلند است.هر سایزی که داشته باشید می توانید خرید تی شرت مردانه مخصوص ماه محرم را در سایت انجام دهید.تلفن پشتیبانی تولیدی تی شرت

 

زیبایی این تیشرت در طرح آن است که نماد مذهبی بوده و با زمینه ای مشکی جذابیتی بسیار بالا دارد ، تی شرت محرم طرح اباعبدالله الحسین دارای چاپ سیلک بسیار با کیفیت بوده که دارای رنگ هایی زنده و جذاب است ، یکی از مرغوب ترین چاپ هایی که می توان روی پارچه زد ، چاپ سیلک بوده و نسبت به چاپ های دیگر قیمتی بالاتر دارد ، تی شرت محرم امسال را می توانید با طرح زیبای اباعبدالله الحسین خریداری نمایید و از استفاده آن در ماه عزاداری لذت ببرید.

 

تی شرت محرم

 

طرح اباعبدالله نمونه ای از زیباترین مدل های تی شرت محرم

فانتزی ترین و شیک ترین تی شرت محرم را از ما خریداری کنید

در ماه عزاداری تی شرت مشکی محرم با چاپ اختصاصی بر تن کنید

 

محرم امسال با تی شرت یقه دار اباعبدالله الحسین باشکوه تر شروع خواهد شد . خرید تی شرت محرم طرح یا اباعبدالله الحسین (ع) با طرح بسیار زیبا و شیک چاپ خورده روی درجه یک ترین پارچه پنبه دو رو با قیمت ویژه برای خرید تی شرت محرم طرح یا اباعبدالله الحسین روی دکمه خرید پستی کلیک کنید و ایام محرم را با تی شرت مخصوص ماه محرم آغاز کنید. با توجه به مدل های فراوان تی شرت های محرم که در فروشگاه های اینترنتی به فروش می رسد حتما در هنگام خرید دچار سردرگمی خواهید شد ، پس با دقت از فروشگاه های اینترنتی معتبر البسه محرم خود را خریداری نمایید.

 

تی شرت برای ماه محرم

 

یکی از دلایل محبوب شدن تی شرت های محرم اینترنتی طرح های جدید و خاص آن است ، این طرح ها به دلیل سرمایه گذاری های بالا توسط تاجرین معتبر فقط و فقط در فروشگاه های اینترنتی معتبر به فروش میرسد که می توانید نمونه ای از پرفروش ترین آن ها که طرح اباعبدالله الحسین است را از همین فروشگاه بخرید.

 

طرح تی شرت محرم


قیمت 34000 تومان

دکمه خرید تی شرت محرم

 

 

 

سفارش تی شرت محرم طرح ( یا ابا عبدالله )

تلفن پشتیبانی تی شرت محرم

 

به دلیل استقبال شما مشتریان عزیز از تی شرت های ماه محرم طرح های جدید و پرفروش این تی شرت به آرشیو فروشگاه ما اضافه گردید ، تی شرت محرم با طرح با اباعبدالله آستین دار ، یقه گرد مناسب برای تمام سنین در چهار سایز در این فروشگاه به فروش می رسد که می توانید با قیمتی عالی آن را خریداری نمایید.

 

یا اباعبدالله ( تی شرت محرم )

تی شرت محرم طرح یا اباعبدالله

 

طرح های بسیار زیبا و جدید تی شرت محرم

ماه محرم امسال را با تی شرت های مناسبتی آغاز کنید

نمادهای مذهبی بسیار زیبا با طراحی اختصاصی

 

جدیدترین طرح امسال را با نام اباعبدالله به تولید و عرضه رسانده است طرح اباعبدالله بعد از طراحی و تولید از استقبال بالایی رو به رو شد که می توان این طرح را یکی از زیباترین و شیک ترین طرح های تی شرت ماه محرم دانست. شما نیز می توانید جزء اولین کسانی باشید که تی شرت محرم طرح یا ابا عبدالله را در ماه محرم بر تن کنید و با البسه ای مخصوص این ماه به استقبال عزاداری ها در مجالس بروید.

 

تی شرت محرم مدل اباعبدالله

 

شاید شما هم در خرید لباس و پوشاک خود بسیار دقت می کنید تا بتوانید لباسی که مورد علاقه شماست خریداری نمایید . لباس های محرم با ماه های دیگر متفاوت است ، در ماه محرم پوشیدن لباس های تیره و مشکی حال و هوای دیگری به شما می دهد ، امسال توانسته ایم البسه محرم را با طرح های بسیار زیبا به مشتریان عرضه کنیم ، طرح یا اباعبدالله نیز یکی از طرح های شیک و منحصر به فرد سال جدید است که خرید آن را به شما مشتری عزیز پیشنهاد می دهیم.

 

لباس محرم طرح یا ابا عبدالله

 

قیمت 34000 تومان


دکمه خرید پستی رنگ مشکی


این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است