سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

 آبمیوه گیری چهار فصل فلزی بیتا، یک محصول کاملا ایرانی می باشد که امکان تهیه آبمیوه صد در صد طبیعی را برای شما فراهم می آورد. جنس این دستگاه از چدن می باشد.
طراحی این آبمیوه گیری به گونه ای می باشد که می توان به وسیله آن آب انواع مرکبات و همچنین انار را گرفت و اثری از تلخی ناشی از ورود آب پوست میوه در داخل آبمیوه نمی باشیم.
این محصول دارای یک دسته اهرمی قدرتمند می باشد که به کمک آن می توانید بدون نیاز به وارد آوردن فشار زیاد، آب انواع میوه های آبدار مانند انار، پرتقال، انگور، لیمو، گریپ فروت را بگیرید.
برای گرفتن آبمیوه کافی است در قسمت دایره ای دستگاه میوه را قرار داده و با استفاده از نیروی دست ، اهرم به سمت پایین آورده تا قسمت کاسه مانند دستگاه بر روی میوه قرار گرفته و آن را به سمت آبکش آبمیوه گیری قرار دهد.
ابعاد این محصول 13*26*38 سانتی متر و وزن آن 7.384 کیلو گرم بوده، این محصول دارای دسته و چرخ دنده های آن تمامی از جنس فولاد آبکاری شده می باشد.
از ویژگی های این محصول بدنه ساخته شده از چدن با پوشش رنگ کوره ای نسوز و ضد زنگ و کاسه و تفاله گیر آلومینیومی پرداخت شده ضد زنگ می باشد.با خرید آب مرکبات گیری دستی  علاوه بر تهیه آب مرکبات از نوشیدن آب انار تهیه شده توسط این دستگاه لذت ببرید، این دستگاه ساخت کشور عزیزمان ایران و تولید ملی  می باشد.

 برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید آب میوه گیری دستی اهرمی به لینک زیر مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت خرید از تک سبد می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

قیمت : 165000 تومان

خرید
این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است