سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

حشره کش های برقی محصولاتی جدید در حوزه حشره کش های خانگی غیر شیمیایی می باشند که به صورت کاملا بهداشتی و بدون بو و عوارض جانبی حشره کش های شیمیایی، شما را از شر حشرات موذی خلاص می کند و هیچ گونه تاثیر سوئی بر روی سلامت بدن شما نخواهند داشت.
لامپ حشره کش برقی خانگی تنها با تولید نور بنفش  و از طریق شوک الکتریکی می تواند حشرات را جذب  و نابود کند. به دلیل حرارت بالای قسمت مرکزی این لامپ آنها منهدم می شوند و با توجه به دمای بالا هرگونه الودگی میکروبی از بین خواهد رفت.
با توجه به اینکه این محصول دارای عوارضی برای سلامتی انسان نمی باشد و مکانیسم عملکرد سبز خود توانسته است محبوب باشد و فروش لامپ حشره کش برقی به عنوان یکی از حشره کش های دوستدار محیط زیست از رونق خوبی برخوردار باشد.
از ویژگی های یک حشره کش برقی خوب کم مصرف بودن، نداشتن بو و مواد رادیو اکتیو می باشد. بنابراین این حشره کش ها می توانند جایگزین بسیار مناسبی برای حشره کش های شیمیایی باشند و در جهت ارتقاء سلامت جسمانی شما و خانواده ها باشد.
استفاده از حشره کش های برقی می تواند جایگزین بسیار مناسبی بجای استفاده از  سموم شیمیایی و سایر حشره کش ها شیمیایی باشد و هیچ خطر و عوارضی برای انسان و محیط زیست نداشته باشد. دستگاه ریدکس پلاس محصولی با طراحی جدید که می تواند علاوه بر حشرات موش ها را نیز از محل زندگی شما دور نگه دارد.
اگر شما قصد خرید حشره کش برقی ارزان را دارید می توانید دستگاه ریدکس پلاس اصل را امتحان کنید که تنها با تولید امواج آلتراسونیک در شبکه سیم کشی ساختمان در سیم کشی ساختمان می تواند حشرات موذی و موش را از محل زندگی شما دور کند.

 

 

 

برای مشاهده  تنوع محصولات و آشنایی با طرز کار لامپ حشره کش برقی به وب سایت فروشگاهی تک سبد مراجعه کنید.

 


 برای مشاهده و خرید کلیک کنید

قیمت : 55000 تومان

خرید


 


این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است