سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

 صنایع دستی ایرانی میراث، هویت تاریخی و ملی ما ایرانیان می باشد که به نوعی بیانگر ذوق، هنر و استعداد هنرمندان ایرانی می باشد. یکی از ویژگی های اصلی صنایع دستی خلاقیت و ذوق هنرمند ایرانی می باشد که بیانگر استعداد زیبا شناسی هنرمندان ایرانی می باشد.
یکی از ویژگی های مهم صنایع دستی فرآیند ساخت و تولید این محصولات می باشد که با استفاده از مواد اولیه بومی که کاملا در دسترس می باشدبه  صورت فردی یا گروهی در کارگاه های کوچک و بزرگ یا حتی به صورت خانگی  با دست و با کمک ابزار مورد نیاز انجام می‌گیرد.

 یکی از این هنر ها فیروزه کوبی می باشد، شاید هنری جدید و نوپا باشد اما بسیار زیبا و خیره کننده می باشد و نشان از ذوق و سلیقه هنری هنرمندان چیره دست ایرانی دارد. این روزها خرید فیروزه کوبی نشان از محبوبیت این هنر دستی زیبا و چشم نواز می دهد.
بسیاری ازگردشگرانی که به ایران سفر می کنند، خرید محصولات فیروزه کوبی را به عنوان یکی از سوغاتی های شکیل و زیبای ایرانی همراه خود می برند. هنری که با نشاندن قطعه‌های کوچک سنگ فیروزه به حالت موزاییکی بر سطح زیر ساخت های مسی تولید می شود.
فروشگاه اینترنتی تک سبد با فراهم آوردن مجموعه ای بینظیر از صنایع دستی ایرانی و فراهم آوردن امکان خرید اینترنتی ظروف فیروزه کوبی، در زمینه ایجاد فرهنگ خرید و استفاده از صنایع دستی ایرانی گام بسزایی برداشته است.
مجموعه بینظیر از محصولات فیروزه کوبی که علاوه بر جنبه تزئینی، کاملا کاربردی نیز می باشند، انواع گلدان فیروزه کوبی، قندان فیروزه کوبی، شکلات خوری فیروزه کوبی که زیبایی واقعی یک اثر هنری اصیل را به نمایش می گذارد. فیروزه بکار برده شده در این هنر مظهر خوش یمنی، آرامش و محافظت در برابر نیروهای منفی می باشد.
برای مشاهده و خرید اینترنتی به لینک زیر مراجعه کنید

 

 


برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خریداین فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است