سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

ساعت های هوشمند بسیاری در بازار یافت می شود ولی بعضی از آن ها ویژگی های منحصر به فردی دارند که توانسته اند نظر خیلی ها را به خصوص قشر جوان را به خود جلب کند.


ساعت هوشمند مچی طرح اپل


این ساعت های هوشمند مچی در طرح های مختلفی زیبا و شکیل ساخته شده اند که می توانید با استفاده از آن ها بسیار شیک و متفاوت بنظر برسید. بهترین ساعت مچی جدید که تا به حال توانسته نظر همه را به خود جلب کند ساعت مچی هوشمند طرح اپل DA1 SMART WATCH بوده است.


ساعت جدید هوشمندساعت مچی هوشمند طرح اپل DA1 SMART WATCH که جدید ترین مدل ساعت هوشمند طرح اصل اپل است و طراحی بسیار زیبا و تمیزی دارد و می تواند توسط نرم افزار مخصوص و یا بلوتوث به گوشی همراه خود وصل کنید و از آن نیز استفاده کنید.


ساعت جدید هوشمند خارق العاده


و پس از اتصال به گوشی تمامی تماس ها و پیام ها و همچنین ویدیو و عکس های خود را بر روی این ساعت مچی هوشمند طرح اپل DA1 SMART WATCH  و احتیاجی به دردست گرفتن گوشی خود نباشید. . مشاهده و چک کنید.


ساعت محصول فوق العاده


فروشگاه اینترنتی تکسبد توانسته با کیفیت ترین محصولات را در سراسر ایران به فروش برساند.


ساعت محصول فوق العاده


همچنین میتوانید از قیمت محصول های این فروشگاه دیدن فرمایید و خرید کنید. 


ساعت مچی هوشمند اپل جدید


قیمت ساعت هوشمند طرح اپل در بازار بسیار گران و گزاف است به همین جهت فروشگاه اینترنتی تکسبد با کنار زدن به تمام دلال فروش ، این محصول با کیفیت رابدون هیچ رابط و افراد سودجو به فروش می رساند و می توانید آن را درب منزل خود دریافت نمایید.   


ساعت مچی هوشمند اپل جدید


 با مراجعه به لینک زیر محصول خود را سفارش دهید

قیمت استثنایی 109000 تومان

خرید محصول
این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است