سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

دنیای گجت های هوشمند دنیای شگفت انکیزی می باشد، فناوری توانسته است به تمام ابعاد زندگی انسان ها رسوخ کند و گویی جزئی از زندگی آنها بشود و بدون استفاده از وسایل دیجیتال گویی زندگی سخت و غیر ممکن می شود.
شاید برای شما هم اتاق افتاده باشد که به کوهنوردی رفته باشید یا هنگام دوچرخه سواری تلفن شما زنگ خورده و دسترسی به تلفن همراه شما در میان انبوهی از وسایل مشکل باشد بنابراین استفاده از یک گجت هوشمند مچی که بتواند این نیاز شما را مرتفع سازد ضروری می باشد.
ساعت های هوشمند که به ساعت های تلفنی مشهور می باشند توانسته اند این مشکل را حل کنند زیرا با اتصال تلفن به ساعت هوشمند بدون نیاز به در دست گرفتن تلفن همراه خود تنها با استفاده از ساعت هوشمند خود می توانید تماس ها و پیام های خود را مدیریت کنید.
با توجه به اینکه ساعت های هوشمند اصلی بسیار گران قیمت می باشند بنابراین به جرات می توان گفت ساعت مچی هوشمند طرح اپل می تواند جایگزین مناسبی برای ساعت های اصلی باشد.
مناسب بودن قیمت ساعت مچی هوشمند طرح اپل در کنار سایر ویژگی ها و کاربردی بودن آن موجب شده که این ساعت نفیس را بتوان به عنوان یک هدیه تبلیغاتی نفیس در نظر گرفت.
در واقع با توجه به کاربردی بودن این محصول انتخاب ساعت مچی اپلی می تواند بهترین گزینه برای هدیه تبلغاتی باشد زیرا می تواند همواره یادآور برند شما برای مشتریانتان باشد.
از جمله مهمترین ویژگی های ساعت مچی هوشمند طرح اپل می توان به امکان پشتیبانی از سیم کارت،بلوتوث، تقویم، آلارم،آنتی لاست، دوربین، پدومتر اشاره کرد.
 برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده تنوع محصولات به وب سایت تک سبد مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت خرید از تک سبد می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

خریداین فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است