سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

ایسکمی، یکی از مشکلاتی می باشد که در اثر نشستن های طولانی مدت بر روی صندلی عارض می شود که می تواند در اثر نشستن های طولانی در یک رانندگی طولانی مدت یا حتی صندلی محل کار باشد. در این عارضه میزان خون رسانی به برخی اندام های بدن کم شده و این امر منجر به کاهش کارکرد اندام ها می شود.
روکش صندلی ماساژور خودرو محصولی با طراحی خلاقانه و متفاوت که با دارا بودن موتور های ویبراتور منجر به تحریک عضلات شده که می تواند خون رسانی در اندام های بدن را در حین نشستن های طولانی را بهبود بخشد. محصولای متفاوت برای سلامتی و تندرستی بدن.
شما می توانید با خرید یک روکش صندلی ماساژور ارزان در حین رانندگی های طولانی مدت، در زمان مطالعه، زمان تماشای فیلم و استراحت در منزل یا در زمان کار کردن در محل کار خود استفاده کنید و فواید بینظیر این محصول را در تامین سلامتی خود بهرمند شوید.
از مهمترین فواید استفاده از این محصول می توان به بهبود گردش خون در بدن، کاشه استرس و کاهش دردهای عضلانی نواحی گردن و کمر اشاره کرد. این محصول با دارا بودن موتور های حرارتی در قسمت نشیمنگاه می تواند عوارض نلاشی از نشستن های طولانی را تعدیل کند.
شاید این تجربه را داشته باشید در اثر نشستن های طولانی مدت احساس بی حسی در قسمت کمر و نشیمنگاه داشته که در اثر کاهش گردش خون در این نواحی می باشد. شما می توانید با استفاده از روکش صندلی ماساژور با تنظیم گردش خون به رفع خستگی ناشی از کار، رانندگی و نشستن متوالی بپردازید.
برای دریافت راهنمای خرید روکش صندلی ماساژور می توانید به وب سایت فروشگاهی تک سبد مراجعه نموده و ضمن دیدن از محصولات متنوع سلامتی این فروشگاه اینترنتی با دریافت مشاوره از خرید محصول با کیفیت بهرمند شوید.

 
برای کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از قیمت روکش صندلی ماساژور اتومبیل به لینک زیر مراجعه نمائید.برای مشاهده و خرید کلیک کنید

قیمت : 239000 تومان

اطلاعات بیشتر و خریداین فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است