سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

لامپ خورشیدی باغی-دیواری مدل SOLAR MOTION SENSOR 20 LED LIGHT برای محوطه های بزرگ و کارگاهی، نورپردازی انبارها، باغ ها، مکانهای تشریفاتی و حیاط و پارک بهترین گزینه می باشد.


لامپ-خورشیدی-دیواری


این لامپ خورشیدی ارزان و بدون هزینه سیم کشی می باشد. لامپ سولار خورشیدی با استفاده از نور خورشید انرژی مورد نیاز خود را تامین می نماید.


لامپ-خورشیدی-باغچه


این لامپ دارای یک پنل خورشیدی بوده که بر روی محصول تعبیه شده است و انرژی حاصل از نور خورشید را دریافت می نماید. بیشترین هدف از استفاده ی این نوع لامپها نشانه گذاری مسیرهای مختلف می باشد. سنسور حرکتی که داخل این لامپ قرار دارد بر اثر رفت و آمد یا ایجاد شدن حرکت مقابل لامپ فعال میشود و لامپهای LED این چراغ سولار را روشن می نماید.


لامپ-خورشیدی-دیواری


این محصول روزها انرژی حاصل از نور خورشید را داخل باطری خود ذخیره می نماید و شب هنگام یا موقع تاریک شدن هوا به صورت خودکار روشن میشود. این کار به وسیله ی سنسور نوری انجام میشود.


لامپ-خورشیدی


باطری این لامپ از نوع لیتیومی بوده و ظرفیت آن 800 میلی آمپر می باشد. دکمه ی خاموش روشنی که بر روی بدنه ی دستگاه تعبیه شده است امکان روشن یا خاموش کردن لامپ را به صورتی دستی میدهد.چراغ-خورشیدی-سنسوردار


این چراغ خورشیدی دیواری با استفاده از یک پیچ مخصوص بر روی دیوار تعبیه میشود و محوطه را روشن و زیبا می نماید. با استفاده از این لامپها هم به حفظ محیط زیست کمک می نماییم و هم متحمل هزینه هایی همچون عایق بندی، کابل،تابلو برق،حفر کانال و ... نخواهیم شد. این محصول ضدآب بوده و دارای 20 عدد چراغ LED می باشد.


لامپ-خورشیدی-دیواری


این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است