سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

لامپ سولار خورشیدی SOLAR MOTION SENSOR محصولی ایده آل و دوستدار محیط زیست برای تامین روشنایی محوطه های باز و بزرگ می باشد. چراغ سولار خورشیدی بهترین انتخاب برای نورپردازی باغها،باغچه ها، انبارها، مسیرهای خیابانی، پیاده رو و ... می باشد. این چراغ خورشیدی دیوار تنها با یک پیچ به راحتی بر روی دیوار نصب میشود و محیط اطراف خود را در حد قابل قبولی روشن میسازد.


لامپ-خورشیدی-باغچه


با استفاده از لامپهای سولار استفاده از منابع فسیلی کاهش یافته و محیط زیست کمتر آسیب میبیند. 20 عدد لامپ ال ای دی سفید رنگ و پرنور در این چراغ خورشیدی وجود دارد و محوطه های باز را به خوبی نوردهی می نماید.


لامپ-خورشیدی-باغچه


این محصول دارای یک پنل خورشیدی می باشد. پنل خورشیدی این چراغ انرژی خورشید را در طی روز دریافت می نماید و در باطری لیتیومی ذخیره می نماید.لامپ-خورشیدی-دیواری


ظرفیت این باطری 800 میلی آمپر می باشد.  این چراغ دیواری باغی خورشیدی دارای دو نمونه سنسور می باشد. سنسور حرکتی این محصول در صورت تردد و ایجاد حرکت مقابل لامپ فعال میشود و چراغ را روشن می نماید. سنسور نوری موقع غروب فعال شده و منجر به روشن شدن لامپ میگردد.


لامپ-خورشیدی-باغ


 

ابعاد این چراغ سولار 4.8*9.5*12.4 سانتی متر است و دارای یک دکمه ی خاموش/روشن برای تنظیمات دستی محصول می باشد.


لامپ-خورشیدی

مدت زمان شارژ این محصول 6 تا 8 ساعت می باشد و پس از هربار شارژ به مدت 8 الی 9 ساعت کار می نماید. این محصول ضدآب بوده و بدنه ی آن از جنس مواد پلاستیکی بسیارباکیفیت و ABS می باشد.


لامپ-خورشیدی


این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است