سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

برای اینکه بتوانید غذای خود را گرم کنید به ظرف مخصوصی نیاز دارید. این ظرف می تواند قابلمه ای استیل و چدن باشد و یا ظرف های فلزی دیگر مثل قابلمه های بزرگ نیز قابل استفاده هستند.


ظرف حرارتی داخل استیل لانچ باکس


اما این ظرف ها بدی های دیگری دارد که ممکن است غذای شما را بسوزاند و در برابر با حرارت زیاد غذای شما بوی بدی بگیرد. شما می توانید این دستگاه را با ظرف غذا با گرمکن برقی در فروشگاه تک سبد تهیه کنید.


ظرف حرارتی لانچ باکس


شما قادر خواهید بود تا ظرف غذای برقیاستیل لانچ باکس Electric Heating Lunch Box HL-L301 را به برق شهری متصل کنید و با یک دکمه غذای خود را گرم کنید و گرم نگه دارید.


ظرف چند کاره حرارتی


این دستگاه می تواند در محل کار و یا در اداره ها دستگاهی خارق العاده برای شما عزیزان باشد تا شما بتوانید غذای خود را با این دستگاه ایده ال گرم کنید و گرم نگه دارید. با این دستگاه می توانید بهترین ها را برای خود رغم بزنید.


ظرف برقی


از فر.شگاه اینترنتی تک سبد اقدام به فروش ظرف غذا برقی کرده است که شما می توانید با خرید این ظرف غذای خود را در هر مکان و یا زمانی گرم کند و گرم نگه دارد.


ظرف داخل استیل حرارتی


لازم به ذکر است که این ظرف نگهدارنده غذا برقی قبل از ارسال برای شما عزیزان تست خواهد شد و بعد برای شما ارسال خواهد شد که این یک تضمین کالا به شمار می رود و شما می توانید برای خرید خود اطمینان خاطر داشته باشید.


ظرق غذای حرارتی داخل استیل


با مراجعه به لینک زیر می توانید محصول خود را سفارش دهید

قیمت استثنایی 69000 تومان

خرید محصول
این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است