سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

حباب بازی همواره یکی از بازیها و سرگرمی های مورد علاقه ی کودکان و حتی بزرگسالان بوده است. علاوه بر جنبه ی تفریحی و سرگرمی می توان از آن در مجالس و مراسم نیز استفاده کرد و جلوه ی زیبایی به جشن بخشید.


حباب ساز برقی


از آنجا که برای بازی مخصوصا برای تعداد زیادی بچه و یا در مراسم نیاز است که حباب های زیادی باشد بهترین راه استفاده از حباب ساز برقی Double Wheels می باشد که به راحتی در عرض چند دقیقه هزاران حباب تولید می کند.


حباب ساز برقی


این دستگاه حباب ساز یک پروانه ی چرخنده دارد که 18 دایره مخصوص ساخت حباب روی سر آن قرار دارد. یک فن نیز پشت این پروانه ی چرخنده است که وقتی این دایره حباب درست می کنند و می چرخند آن فن باعث می شود که حباب ها در فضای اطراف پخش شوند.


حباب ساز برقی


این دستگاه از دو طریق برق خود را تامین می کند. یک روش آن از طریق اتصال به برق شهری است که با ولتاژ 220 ولت کار می کند و طریقه دیگر اتصال به شارژر فندکی خودرو است که آن هم با برق 12 ولت کار می کند.


حباب ساز برقی


این حباب ساز یک کانکتور دارد که در پشت دستگاه قرار دارد و سیم برق به آن وصل می شود. سیم دستگاه نیز بلند است و بنابراین نیازی نیست نگران این باشید که سیم برق به پریز نرسد. ضمن آنکه اگر در محیط بیرون نیز باشید که به راحتی می توانید به فندکی وصل شوید.


حباب ساز برقی


جنس این حباب ساز از پلاستیک PVC است و ابعاد آن 13.5×21×19.6 سانتیمتر می باشد. موقع خرید داخل جعبه نیز یک مبدل 220 ولتی و یک بسته محلول برای حباب درست کردن به شما ارائه می گردد. تنها کافی است مقداری آب به این محلول مخصوص حباب اضافه کنید و داخل دستگاه ریخته و از آن استفاده کنید.


حباب ساز برقیبرای خرید اینترنتی دستگاه حباب ساز برقی روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت: 55000 تومان

حباب ساز برقی


این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است