سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

معرفی دستگاه بخور سرد ارزان طرح دونات


بخور سرد


همانطور که می دانید امروزه بخور مختص هوای سرد نبوده و بغیر از بخور گرم، دستگاه های بخور سرد نیز به بازار آمده و استقبال فراوانی از آنها شده است.


بخور سرد


دستگاه های بخور سرد انواع مختلفی دارند که در این مطلب سعی داریم یک دستگاه بخور سرد ارزان که دارای طرح دونات می باشد به شما معرفی کنیم.


بخور سرد


دستگاه بخور سرد طرح دونات یکی از کوچکترین دستگاه های بخور سرد است که بخاطر کوچک بودن شما می توانید به راحتی آن را هر کجا که بخواهید با خود ببرید و از آن استفاده کنید.


بخور سرد


این دستگاه بخور دارای ابعادی معادل 2×5 سانتیمتر می باشد. همچنین وزن آن بدون سیم 17 گرم و با سیم 30 گرم می باشد. جنس این دستگاه از ABS و PVC می باشد و دارای ولتاژ 5ولت است.


بخور سرد


یکی از ویژگی های مهم این دستگاه بخور که آن را از سایر دستگاه های بخور متمایز می کند آن است که این دستگاه مخزن آب ندارد! و یکی از از دلایل کوچک بودن آن همین است. حتما از خود می پرسید پس چطور می تواند رطوبت تولید کند.


بخور سرد


پاسخ ساده است. تنها کافی است یک ظرف یا لیوان را آب کنید و این دستگاه را درون آن قرار دهید و پس از چند دقیقه می بینید که دستگاه بخار تولید می کند. همچنین زمانی که این دستگاه را از آب خارج کنید خودش به صورت اتوماتیک خاموش می شود.


بخور سرد


منبع نیروی این دستگاه از برق تامین می شود. بطوری که زمان خرید این دستگاه یک کابل USB نیز در کنار آن به شما داده می شود. شما می توانید این کابل را به لپ تاپ، پاوربانک و یا هر آداپتور شارژری متصل کرده و از آن لذت ببرید.


بخور سردبرای دریافت قیمت دستگاه بخور سرد ارزان طرح دونات روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت : 23900 تومان


این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است