سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

هنر مینا کاری که این روزها مخاطبان خاص خود را داشته و توانسته سهم خوبی از بازار صنایع دستی را به خود اختصاص بدهد.

 

 


 هنر میناکاری که در واقع آشتی خاک و آتش می باشد که با هنر نقاشی استادکاران میناکاری آمیخته شده، مظهری از زیبایی و ظرافت می باشد.

 

 


این روزها هنرمندان میناکار تهران، که توانسته اند به خوبی پا در میدان رقابت برای تولید محصولات میناکاری گذاشته، سعی در تولید محصولات کاربردی تری آمیخته با هنر میناکاری داشته اند.

 هنرمندان میناکاری تهران توانسته اند تلفیقی از هنر میناکاری با سایر هنر ها را به صورت هدایای تبلیغاتی ارزشمند تولید کنند و وارد بازار کنند.

 


 

نمونه ای از این هدایای تبلیغاتی قاب های میناکاری می باشد که ترکیبی از بشقاب ميناكاري تهران و یک قاب چوبی زیبا می باشد.

  تندیس های میناکاری نیز از جمله هدایای تبلیغاتی محبوب می باشدبه گونه ای که خرید تندیس میناکاری به عنوان یک هدیه تبلیغاتی در بین صاحبان صنعت و برند به خوبی جا افتاده است.بشقاب میناکاری علاوه بر بعد هنری کار، می تواند به عنوان یک هدیه ارزنده و چشم نواز برای عزیزانی باشد که شما آنها را دوست دارید. برای اطلاع از  قیمت انواع بشقاب میناکاری تهران به مراکز فروش رسمی محصولات میناکاری تهران مراجعه نمائید.

 

 شما به راحتی می توانید طرح های مورد نظر خود را از مرکز فروش  ظروف میناکاری در تهران تهیه نمائید. همچنین می توانید طرح مورد نظر برای هدیه تبلیغاتی خود را به طور سفارشی تهیه نمائید. 

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده تنوع محصولات به وب سایت تک سبد مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت خرید از تک سبد می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید


خرید محصول

 

 

 

 

 

 

 


این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است