سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

گیرنده دیجیتال مای جیکا برای موبایل و تبلتهای اندرویدی تولید و طراحی شده است. گیرنده دیجیتال موبایل اندروید PadTV PT115 Mygica قابلیت گیرندگی بسیار بالایی داشته و در ابعاد usb تولید شده است.


گیرنده-دیجیال-موبایل-تبلت


گیرنده دیجیتال موبایل پد تی وی توسط درگاه OTG به دستگاه های اندرویدی متصل میشود بنابراین از وجود این ویژگی در دستگاه مورد نظرتان اطمینان حاصل فرمایید.


گیرنده-دیجیتال-موبایل


با کمک گیرنده دیجیتال مای جیکا برنامه های تلویزیونی را میتوانید به صورت کاملا رایگان و بدون نیاز به اینترنت یا سیمکارت تماشا نمایید. ابعاد کوچک و سهولت حمل این دستگاه باعث محبوبیت و پرفروش بودن این دستگاه شده است. این گیرنده دیجیتال به سیستم عامل اندروید نسخه 4.1 به بعد و پردازنده دو هسته ای 1 گیگاهرتز به بالا نیاز دارد.


گیرنده-دیجیال-موبایل-تبلت


این محصول شبکه ها و کانالهای تلویزیونی را با کیفیت HD پخش می نماید و آنها را در صورت تمایل برایتان ضبط می نماید.  آنتن دستبندی که همراه با محصول عرضه شده است باعث افزایش گیرندگی این گیرنده دیجیتال اندرویدی شده است. این دستگاه به طور کامل با DVB-T سازگار است و سیگنال ورودی آن 75 اهم می باشد.گیرینده-دیجیتال-اندروید


فرمتهای قابل پشتیبانی این محصول شامل MPEG2 MP & ML / H.264 و MPEG2 Audio Layer I & II / AAC است. پهنای باند این گیرنده دیجیتال 6/7/8 مگاهرتز می باشد.


گیرنده-دیجیتال-موبایل

برای راه اندازی گیرنده دیجیتال PT115 می بایست نرم افزار PADTV HD را از گوگل پلی دریافت نمایید. این نرم افزار به طور خودکار کانالهای تلویزیونی را جستجو نموده و آنها را لیست بندی می نماید.


گیرنده-دیجیال-موبایل-تبلت


این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است